Članstvo

Pomanjšaj pisavoPovečaj pisavoNatisni vsebinoDeli z drugimi

Zakaj postati naš član?  Član AMZS?

• Ker smo največji izvajalec pomoči na cesti v državi in zagotavljamo vašo mobilnost!
  • Naša skrb je, da vam zagotovimo varno mobilnost in poti brez skrbi.
  • Nudimo vam pomoč na cesti, ne glede, čigavo vozilo vozite.
  • Ob okvari vozila se potrudimo, da ga popravimo na mestu okvare - na ta način lahko takoj nadaljujete pot.
  • Ko morate za svoje vozilo opraviti tehnični pregled, registracijo in zavarovanje, lahko vse to uredite v AMZS  - hitro in ugodno.
  • S prihranki, ki vam jih zagotavlja AMZS članstvo, si več kot povrnete vrednost članarine - že zgolj s storitvami, ki jih morate v povezavi z vozilom opraviti skladno z zakonom.
  • Ker ste naš član, nam pomagate uresničevati poslanstvo izboljšanja prometne varnosti in podpirate naše motošportnike.

Dogodki na obali

Preglej vse >

SOB

Gledališče Tartini Piran, 24.02.2018